2010

 

 

 

 

 

Adelkatten - 12. desember

S*Sillyzones Mio Månestråle

Michael Edstrøm 

Ex2

Adelkatten - 12. desember

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche 

Tellervo Kass 

Ex1

Adelkatten - 12. desember

Lejaby av Fager D

Tellervo Kass

CAC

Adelkatten - 11. desember

S*Sillyzones Mio Månestråle

Lone Lund

Ex1 BIV NOM

Adelkatten - 11. desember

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche

Karina Bjuran

Ex1

Adelkatten - 11. desember

Lejaby av Fager D

Karina Bjuran

CAC

 

 

 

 

 

Hansakatten 7. november

S*Sillyzones Mio Månestråle

Henry Hornell

Ex1

Hansakatten 7. november

(N) Alneskatten's Fant Astisk

Carl Gulseth

Ex1

Hansakatten 7. november

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche

Carl Gulseth

Ex1 NOM

Hansakatten 7. november

(N) Alneskatten's Batman

Lone Lund

CACS

Hansakatten 7. november

(N) Alneskatten's Gard

Henry Hornell

Ex2

Hansakatten 7. november

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Lone Lund

CACIB BIV NOM

Hansakatten 7. november

Rudi av Ledsaak (N)

Lone Lund

HP - BIS avlshann

Hansakatten 7. november

(N) Alneskatten's Celica

Henry Hornell

CACIB BIV total NOM m/stemme

Hansakatten 6. november

S*Sillyzones Mio Månestråle

Nurit Pahl

Ex1 NOM m/ stemme

Hansakatten 6. november

(N) Alneskatten's Fant Astisk

Lone Lund

Ex1

Hansakatten 6. november

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche

Henry Hornell

Ex1 BIV Total NOM

Hansakatten 6. november

(N) Alneskatten's Batman

Nurit Pahl

CACS NOM m/stemme

Hansakatten 6. november

(N) Alneskatten's Gard

Nurit Pahl

Ex2

Hansakatten 6. november

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Nurit Pahl

CHAMPION

Hansakatten 6. november

Rudi av Ledsaak (N)

Anne Köhn

HP - BIS avlshann

Hansakatten 6. november

(N) Alneskatten's Celica

Nurit Pahl

CHAMOION

 

 

 

 

 

RORAK - 10. oktober 2010

S*Sillyzones Mio Månestråle

Lene Glem

Ex1, BIV

RORAK - 10. oktober 2010

IC (N) Fodnaheia's Chivas

Miriam Klein

CACS

RORAK - 10. oktober 2010

(N) Alneskatten's Flittig Lise

Miriam Klein

Ex2

RORAK - 10. oktober 2010

(N) Alneskatten's Folke

Eva Porat

Ex2

RORAK - 10. oktober 2010

(N) Alneskatten's Fant Astisk

Kristiina Rautio

Ex2

RORAK - 10. oktober 2010

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche

Miriam Klein

Ex1

RORAK - 10. oktober 2010

(N) Alneskatten's Batman

Kristiina Rautio

CACS, NOM

RORAK - 9. oktober 2010

S*Sillyzones Mio Månestråle

Pia Nyman 

Ex2

RORAK - 9. oktober 2010

IC (N) Fodnaheia's Chivas

Berta Nemcova

Grand International Champion

RORAK - 9. oktober 2010

(N) Alneskatten's Flittig Lise

Berta Nemcova

Ex2

RORAK - 9. oktober 2010

(N) Alneskatten's Folke

Lene Glem

Ex2

RORAK - 9. oktober 2010

(N) Alneskatten's Fant Astisk

Berta Nemcova

Ex2

RORAK - 9. oktober 2010

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche

Berta Nemcova

Ex1

RORAK - 9. oktober 2010

(N) Alneskatten's Batman

Pia Nyman 

CACS, NOM

 

 

 

 

 

BURAK 3. oktober 2010

(N) Alneskatten's Batman

Kai Ruonala

CACS NOM

BURAK 3. oktober 2010

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Kai Ruonala

CAC

BURAK 3. oktober 2010

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche

Charles Spijke

EX1 NOM

BURAK 3. oktober 2010

(N) Stiv Kuling's Daffodill

Loredana Fanelli

EX1 NOM

BURAK 3. oktober 2010

(N) Alneskatten's Celica

Loredana Fanelli

CAC

BURAK 2. oktober 2010

(N) Alneskatten's Batman

Lili Anciau

CACS

BURAK 2. oktober 2010

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Lili Anciau

CAC

BURAK 2. oktober 2010

(N) Alneskatten's Eah Vet Sche

Raymond Sætre

EX1

BURAK 2. oktober 2010

(N) Stiv Kuling's Daffodill

Raymond Sætre

EX1 NOM m/stemmer

BURAK 2. oktober 2010

(N) Alneskatten's Celica

Raymond Sætre

CAC

 

 

 

 

 

Sunnmørskatten 5. september

(N) Alneskatten's Batman

Karina Bjuran

CACS NOM m/ stemme - tapte på skilledommer

Sunnmørskatten 5. september

(N) Alneskatten's Celica

Grazyna Laskowska-Malaga

Ex1

Sunnmørskatten 5. september

(N) Fodnaheia's Chivas

Maj-britt Stein

CAGCIB

Sunnmørskatten 5. september

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Karina Bjuran

Ex1 NOM m/ stemme - tapte på skilledommer

Sunnmørskatten 4. september

(N) Alneskatten's Batman

Maj-britt Stein

Grand International Champion BIS

Sunnmørskatten 4. september

(N) Alneskatten's Celica

Anne Gro Edstrøm

Ex1

Sunnmørskatten 4. september

(N) Fodnaheia's Chivas

Grazyna Laskowska-Malaga

CAGCIB

Sunnmørskatten 4. september

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Maj-britt Stein

Ex1

 

 

 

 

 

SØRAK 29. august

(N) Alneskatten's Batman

Raymond Alessandro Saetre

CAGCIB

SØRAK 29. august

(N) Alneskatten's Celica

Raymond Alessandro Saetre

Ex1

SØRAK 29. august

(N) Fodnaheia's Chivas

Raymond Alessandro Saetre

CAGCIB

SØRAK 29. august

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Raymond Alessandro Saetre

Ex1, NOM

SØRAK 28. august

(N) Alneskatten's Batman

Lene Glem

CAGCIB, NOM m/stemme

SØRAK 28. august

(N) Alneskatten's Celica

Karina Bjuran

Ex1

SØRAK 28. august

(N) Fodnaheia's Chivas

Charles Spijker

CAGCIB

SØRAK 28. august

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Lene Glem

Ex1

 

 

 

 

 

Värmlands KK 4 juli

(N) Alneskatten's Batman

Charles Spijker

CAGCIB BIV total

Värmlands KK 4 juli

(N) Alneskatten's Cathja

Aliosha Romero

Ex1

Värmlands KK 4 juli

(N) Alneskatten's Celica

Maud Olsen Johansson

Ex1

Värmlands KK 4 juli

(N) Fodnaheia's Chivas

Charles Spijker

CAGCIB

Värmlands KK 4 juli

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Charles Spijker

Ex1 NOM

Värmlands KK 4 juli

(N) Alneskatten's Oppdrett

 

3

Värmlands KK 3 juli

(N) Alneskatten's Batman

Eva Porat

CAGCIB

Värmlands KK 3 juli

(N) Alneskatten's Cathja

Raymond Alessandro Saetre

Ex1

Värmlands KK 3 juli

(N) Alneskatten's Celica

Aliosha Romero

Ex1

Värmlands KK 3 juli

(N) Fodnaheia's Chivas

Åsa Hammarlund

Ex2

Värmlands KK 3 juli

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Eva Porat

Ex1 NOM

Värmlands KK 3 juli

(N) Alneskatten's Oppdrett

 

3

 

 

 

 

 

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Batman

Lone Lund

CAGCIB

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Beatrice

Lone Lund

ex2

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Cathja

Lone Lund

ex2

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Barack Obama

Lone Lund

CAC

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Cedenda

Ireneuz Pruchniak

ex1 BIV NOM med stemme

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Celica

Sebastian Pruchniak

ex1 - BIV total

Hansakatten 6. Juni

(N) Fodnaheia's Chivas

Ireneuz Pruchniak

CAGCIB - BIV voksen

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Lone Lund

ex1

Hansakatten 6. Juni

(N) Stiv Kuling's Daffodill

Sebastian Pruchniak

ex1

Hansakatten 6. Juni

(N) Alneskatten's Oppdrett

 

3

 

 

 

 

 

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Batman

Penny Bydlinski

CAGCIB - BIV total - NOM

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Beatrice

Penny Bydlinski

CHAMPION

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Cathja

Sebastian Pruchniak

ex1

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Barack Obama

Sebastian Pruchniak

CAC

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Celica

Stèphane Bernard

ex1

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Cedenda

Karina Bjuran

ex1

Hansakatten 5. Juni

(N) Fodnaheia's Chivas

Karina Bjuran

CAGCIB BIV voksen

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Penny Bydlinski

ex1

Hansakatten 5. Juni

(N) Stiv Kuling's Dafoodill

Stèphane Bernard

ex1 BIV

Hansakatten 5. Juni

(N) Alneskatten's Oppdrett

 

3

 

 

 

 

 

Fräsets Kattklubb 9. mai

(N) Alneskatten's Batman

Lena Norström

CAGCIB NOM

Fräsets Kattklubb 9. mai

(N) Alneskatten's Celica

Loredana Fanelli

Ex1

Fräsets Kattklubb 9. mai

(N) Fodnaheia's Chivas

Anette Engvall

Ex2

Fräsets Kattklubb 8. mai

(N) Alneskatten's Batman

Dorte Kaae

INTERNATIONAL CHAMPION NOM

Fräsets Kattklubb 8. mai

(N) Alneskatten's Celica

Lena Norström

Ex2

Fräsets Kattklubb 8. mai

(N) Fodnaheia's Chivas

Lena Norström

INTERNATIONAL CHAMPION

 

 

 

 

 

LIRAK 2. mai

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Nurit Pahl

Ex1

LIRAK 1. mai

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Grazny Laskowska-Malaga

Ex1

 

 

 

 

 

RORAK 4. April

(N) Alneskatten's Cathja

Lene Glem

Ex1 av 3

RORAK 4. April

(N) Alneskatten's Chablis

Lene Glem

Ex2 av 3

RORAK 4. April

(N) Alneskatten's Celica

Magda Kudra

Ex1 BIV

RORAK 4. April

Lejaby av Fager*D

Lene Glem

Ex1

RORAK 4. April

S*Svartträsket's Ordile

Lene Glem

CAGCIB (av 2)

RORAK 4. April

(N) Alneskatten's C-kull

Magda Kudra

2

RORAK 3. April

(N) Alneskatten's Batman

Henry Hornell

CACIB, BIV og NOM m/ stemme

RORAK 3. April

(N) Alneskatten's Cathja

Raymond Sætre

Ex1

RORAK 3. April

(N) Alneskatten's Chablis

Raymond Sætre

Ex4

RORAK 3. April

(N) Alneskatten's Celica

Henry Hornell

Ex1, BIV og NOM

RORAK 3. April

(N) Fodnaheia's Chivas

Magda Kudra

CACIB

RORAK 3. April

Lejaby av Fager*D

Magda Kudra

Ex1

RORAK 3. April

S*Svartträsket's Ordile

Henry Hornell

CAGCIB (av 2)

RORAK 3. April

(N) Alneskatten's C-kull

Lene Glem

2

RORAK 3. April

(N) Alneskatten's Oppdrett

 

4 av 9

 

 

 

 

 

NORAK March 21'th

(N) Alneskatten's Batman

Raymond A. Sætre

CACIB, NOM

NORAK March 21'th

(N) Alneskatten's Celica

Lone Lund

Ex1

NORAK March 21'th

(N) Fodnaheia's Chivas

Lone Lund

CACIB

NORAK March 21'th

Lejaby av Fager*D

Lone Lund

Ex1

NORAK March 21'th

(N) Alneskatten's Devi Delight

Marie Westerlund/Lene Glem

Ex1

NORAK March 21'th

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Raymond A. Sætre

Ex1, NOM

NORAK March 20'th

(N) Alneskatten's Batman

Lene Glem

CHAMPION, NOM w/vote

NORAK March 20'th

(N) Alneskatten's Celica

Lene Glem

Ex1 av 2 - BIV class 12-11

NORAK March 20'th

(N) Fodnaheia's Chivas

Raymond A. Sætre

CHAMPION

NORAK March 20'th

Lejaby av Fager*D

Raymond A. Sætre

Ex2

NORAK March 20'th

(N) Alneskatten's Devi Delight

Mario Ottino

Ex1

NORAK March 20'th

(N) Alneskatten's Diamond Snowball

Lene Glem

Ex1

 

 

 

 

 

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Batman

Raymond A. Sætre

CAC

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Beatrice

Raymond A. Sætre

Ex2

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Celica

Kristiina Rautio

Ex3 (+kitten with the strongest personality LOL)

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Cedenda

Stephe Brown

Ex2

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Cathja

Steven Jones

Ex2

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Chaos

Steven Jones

Ex1 NOM

BERAK February 21'th

(N) Fodnaheia's Chivas

Stephe Brown

CAC NOM

BERAK February 21'th

Lejaby av Fager*D

Stephe Brown

Ex1

 

 

 

 

 

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Batman

Stephe Brown

CAC BIV NOM w/vote

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Beatrice

Stephe Brown

Ex2

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Celica

Alexey Shchugun

Ex1

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Cedenda

Raymond A. Sætre

Ex1

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Cathja

Anne Paloluoma-Sundholm

Ex1

BERAK February 21'th

(N) Alneskatten's Chaos

Anne Paloluoma-Sundholm

Ex2

BERAK February 21'th

(N) Fodnaheia's Chivas

Raymond A. Sætre

CAC

BERAK February 21'th

Lejaby av Fager*D

Raymond A. Sætre

Ex2